PVC terrassikate

PVC kattega terrassid ei ole Eestis kahjuks eriti palju tuntud. Ikka veel kaetakse paljud algselt ilusad katuseterrassid SBS-kattega, mis oma olemuselt ei sobi terrassikatteks. Kuuma ilmaga materjal sulab ja kleepub ning vajab kaitseks ja koormuse talumiseks kindlasti puitreste vms. konstruktsiooni.

Levinud on ka katuse väliterrasside plaatimine, andmaks terrassile kena väljanägemist ning käimise jaoks vastupidavust. Pahatihti jäetakse sellisel juhul aga tähelepanuta, et plaatimine üksi ega ka koos vannitoa hüdroisolatsiooniga ei muuda väliterrassi veekindlaks. Välitingimustes tuleb kasutada külmakindlaid ning vastupidavaid hüdroisolatsiooni materjale.

PVC terrassikate tagab võrreldes bituumenmaterjaliga oluliselt parema terrassi väljanägemise ning kasutusmugavuse. On täiesti külmakindel ning vastupidav. Terrassikatet saab paigaldada ka otse varem plaaditud terrassi peale, saavutamaks veekindlust juhul, kui plaadid on hakanud vett läbi laskma.

PVC kattega terrass on täiesti sile, materjalil ei ole ülekatteid vaid paigaldatakse nagu PVC põrandakatet vuuginööriga. Katuse värvitoon on ühtlane ja peal saab otse käia, pole vaja ehitada puitrestidest katet (soovi korral võib) ega teha muid konstruktsioone või plaatida. Kate on vastupidav ja väga elastne, talub koormust ja pidevat kasutamist. Terrassikatte muster on libisemiskindel ja seda on kerge puhastada

Oleme ehitanud erineva kuju ja suurusega terrasse, päris tillukestest rõdudest paarisaja ruutmeetristeni välja. Kliendid on jäänud tulemusega rahule ning seetõttu soovitame Teilegi!

PROTAN terrassikatte paigaldamisel tööde garantii 5 aastat

Vaata kõiki katuseehituse teenuseid