Vedelplastik

Vedelplastik sobib nii katuse- kui ka terrassikatteks. Vedelplastiku paigaldamine on soovituslik kohtadesse, mida tavalise katusekattega on väga raske või lausa võimatu veekindlaks ehitada. Väga keeruliste katuste ehitus on vedela plastikuga palju parem ja tulemus veekindel.

Vedelplast on tuleohutu materjal, mis ei vaja paigaldamisel kuumutamist. Samuti on tervisele ohutu toode. Ei erita kahjulikke aineid ega ei lõhna pärast kuivamist.

Nagu nimigi ütleb, on tegemist vedela plastse ainega, mis kõveneb pärast paigaldust, kuid jääb siiski elastseks. See tähendab, et aine voolab ja nakkub kõikvõimalike pindade ja materjalidega, kuhu seda peale kanda.

Kuna vedelplastiku nakkumisomadused muude materjalidega on väga head, saab sellega teostada ka ainult osalisi (parandus)töid või katuse läbiviikude ülespöördeid kui katuse pind on kaetud muu kattematerjaliga (PVC, SBS vms). Näiteks I-taladele, kandilistele, ümmargustele või ükskõik mis muude kujudega postidele-torudele ning muudele kohtadele, mis tavalise katusematerjaliga kattes ei pruugi jääda veekindlad.

Vedela plastiku väga heade nakkeomaduste tõttu ning vedela oleku tõttu saab ehitada väga keerukaid katusekonstruktsioone ja seda vajadusel igasse vahesse ja prakku paigaldada.

Vedelplastiga võib lisaks katustele teostada ka terrassikattetöid, sellisel juhul kantakse kulumiskindluse saavutamiseks pinnale täiendav kaitsekiht. Tavavärv vedelplastikul on hall, täiendavate kaitsekihtide kasutamisel on võimalikud ka muud värvi- ja mustrilahendused.

Oleme kasutanud vedelplasti ühel Eesti tuntumatest hoonetest: Kadrioru lossi terrass on kaetud vedelplastiga.

Vedelplastik jääb kogu oma eluea jooksul elastseks, on külmale ning muudele ilmastikutingimustele väga vastupidav.

Vedelplastiku orineteeruv eluiga on 30+ aastat.

Tööde garantii 5 aastat

Vaata kõiki katuseehituse teenuseid